Bugaboo Donkey 5 Mono – Midnight Black

Marka

169,900 L

Brand:  
Bugaboo

Përgatitni familjen tuaj për të ardhmen me modelin e ri dhe të përmirësuar Bugaboo Donkey 5 Mono. Ajo shndërrohet nga një karrocë e vetme në dyshe me vetëm tre klikime – në rast se një ditë vendosni të keni një fëmijë tjetër. Është i gjithanshëm, i lehtë për t’u manovruar dhe super i rehatshëm për foshnjat dhe prindërit që nga shëtitja juaj e parë së bashku. Donkey 5 Mono nuk njeh pengesa, përshtatet mrekullisht për binjakë ose edhe dy vogëlushë të moshave të ndryshme. Multifunksionale dhe evolucionare. Gati për çdo gjë, si në rrugët e qytetit ashtu edhe në rrugicat më të ngushta, falë manovrimit fleksibël ju  mund ta shëtisni vogëlushin kudo, edhe në plazhet me rërë. Karroca është projektuar nga specialistë ortoped dhe është plotësisht e dizenjuar në mënyrë ergonomike. Ofron siguri maksimale, komoditet dhe rehati superiore.

Karakteristikat:

 • E përshtatshme që nga lindja deri në 22kg
 • Kthehet në karrocë dyshe për binjakë por edhe fëmijë të moshave të ndryshme
 • Rrotat rezistente mundësojnë një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm në çdo terren
 • E lartë dhe shumë afër me prindin
 • Paloset dhe qëndron vetë në këmbë
 • Shportë bagazhi e bollshme për hapësirë shtesë magazinimi
 • Ndenjëse e rehatshme e kthyeshme dhe e përkulshme
 • Timon i rregullueshëm në lartësi
 • Ofron siguri maksimale
 • Rehati dhe komoditet superior
 • Ergonomike, e projektuar nga specialistë ortopedë

Të dhënat teknike:

 • Gjerësia e karrocës: 60 cm
 • Gjerësia e karrocave dyshe: 74 cm
 • Pesha e karrocës me ndenjësen: 12.3 kg
 • Përmasat e palosur: 91 x 60 x 24 cm
 • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
 • Materiali i përlhurave: 100% poliestër

Ka stok

+
 • Bugaboo Donkey 5 Mono - Midnight Black

  169,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bugaboo Donkey 5 Mono - Midnight Black

   169,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close

   Close
   Navigation
   Categories