Bugaboo Donkey – Twin Adapter for Turtle/Maxi Cosi® Car Seats

Marka

12,500 L

Brand:  
Bugaboo

Ofron një lidhje të sigurt dhe të lehtë midis sediljes Maxi Cosi® dhe karrocës suaj Bugaboo. Sistemi “klikoni dhe shkoni” e bën të shpejtë dhe të thjeshtë kalimin nga makina në karrocë.

Ky përshtatës është në përputhje me sediljet e mëposhtme të makinës:

 • Bugaboo Turtle One by Nuna
 • Bugaboo Turtle Air by Nuna
 • Nuna Pipa
 • Nuna Pipa Lite
 • Nuna Pipa Lite LX
 • Maxi-Cosi Mico 30

 

Ka stok

+
 • Bugaboo Donkey - Twin Adapter for Turtle/Maxi Cosi® Car Seats

  12,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bugaboo Donkey - Twin Adapter for Turtle/Maxi Cosi® Car Seats

   12,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyrë

   Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close

   Close
   Navigation
   Categories