Bugaboo Fox 3 Graphite Frame – Grey Mélange

Marka

180,000 L

Brand:  
Bugaboo

Bugaboo Fox 3 Graphite Frame vjen me një dizajn unik shasie dhe rrota të mëdha rezistente ndaj shpimit, në mënyrë që të mund ta drejtoni karrocën tuaj lehtësisht me një dorë nëpër çdo terren. Nga prindërit përshkruhet si karroca më e sofistikuar në treg. E projektuar me asistencën e specialistëve ortopedë, është plotësisht e dizenjuar në mënyrë ergonomike. Bugaboo Fox 3 është e përshtatshme për përdorim që nga lindja dhe i përshtatet në mënyrë perfekte stilit të jetës moderne, duke ofruar njëkohësisht komoditet dhe  rehati maksimale për vogëlushët tuaj.

Karroca më e mirë për të gjitha terrenet!

Karakteristikat:

 • Praktike dhe e lehtë në manovrim në çdo terren
 • Rrota të mëdha, rezistente ndaj shpimit. Pezullimi me 4 rrota ofron udhëtimin më të qetë
 • E lehtë për t’u shtyrë dhe manovruar me vetëm një dorë
 • Rripa sigurie të mbushura, me 5 pika me klikim të shpejtë për komoditet dhe mbrojtje optimale
 • Djep dhe dyshek të ajrosshëm dhe super të rehatshëm
 • Shporta e madhe nën sedilje mban deri në 10 kg/35 litra peshë
 • Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët tuaj
 • Plotësisht ergonomike
 • Pjesët përbërëse mund të lahen plotësisht

Përshtatet:

 • Pesha: 9.9 kg
 • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
 • Materiali i pëlhurave: 100% poliestër ( Mund të lahen në lavatriçe me 30°C)
 • Përmasat maksimale (e hapur): 104 x 60 x 108 cm
 • Përmasat (e mbyllur): 47 x 60 x 90 cm

 

S’ka stok

 • Bugaboo Fox 3 Graphite Frame - Grey Mélange

  180,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bugaboo Fox 3 Graphite Frame - Grey Mélange

   180,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyrë

   Grey melange

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories