Krevat portativ – Bugaboo

Marka

38,700 L

Brand:  
Bugaboo

Gjumi është një pjesë thelbësore e zhvillimit dhe rritjes në mënyrë të shëndetshme të fëmijëve tuaj. Kjo është arsyeja pse Bugaboo  krijoi këtë oborr lojërash që mund ta bëjë gjumin më të lehtë, komod, plotësisht çlodhës, por edhe ku mund të kalojë pjesën aktive të lojës. Bugaboo Stardust kombinon teknologjinë unike dhe dizajnin inteligjent për t’ju ofruar një oborr lojërash të gjitha në një, jashtëzakonisht të rehatshme që mund ta përdorni në shtëpi ose në lëvizje. Pjesët e buta anësore ofrojnë mbrojtje maksimale për vogëlushët gjatë kohës aktive. Materiali cilësor i pjesës dyshekut, ajroset duke mos lejuar mbinxehjen.

Karakteristikat:

 • Bugaboo Stardust kombinon teknologjinë unike dhe dizajnin inteligjent
 • Krevat që mund ta bëjë gjumin më të lehtë, komod dhe plotësisht çlodhës
 • Paloset dhe hapet me lehtësi në disa hapa të thjeshtë
 • Përfshihet dyshek i rehatshëm i integruar
 • Mund të përdoret në shtëpi ose në lëvizje
 • Pjesët e buta anësore ofrojnë mbrojtje maksimale për vogëlushët gjatë kohës aktive

Të dhënat teknike:

 • Përmasat (hapur): 98 x 64 x 85 cm
 • Përmasat (palosur): 14 x 64 x 85 cm
 • Pesha: 7.8 kg
 • Mosha e përshtatshme: 0-2 vjeç

S’ka stok

 • Krevat portativ - Bugaboo

  38,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Krevat portativ - Bugaboo

   38,700 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyrë

   Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories