Bugaboo Turtle Air by Nuna Isofix

Marka

29,800 L

Brand:  
Bugaboo

Baza e re e krahëve të Bugaboo Turtle Isofix përmban krahë me goditje anësore të aktivizuara automatikisht, duke siguruar një shtresë shtesë mbrojtjeje për vogëlushë tuaj ndërsa jeni në lëvizje. Krahët mbrojtës do të sigurojnë që çdo forcë goditëse të transferohet fillimisht në shtresën e jashtme të sediljes së makinës duke e shpërndarë atë dhe duke e mbajtur vogëlushin tuaj gjithmonë të sigurt. Sedilja e makinës Bugaboo Turtle Air by Nuna përmban gjithashtu një këmbë ngarkese të qëndrueshme për qëndrueshmëri më të lartë dhe instalim të sigurt në makinën tuaj. Falë sinjalizuesve baza e krahut Isofix tregon gjithashtu nëse sedilja e makinës është instaluar saktë në makinën tuaj apo jo.

Karakteristikat kryesore

 • Mbrojtje e shtuar nga përplasja anësore me krahë mbrojtës anësor të projektuar posaçërisht
 • Krahët mbrojtës nga goditjet anësore janë të aktivizuara automatikisht
 • Falë sinjalizuesve baza e krahut Isofix tregon gjithashtu nëse sedilja e makinës është instaluar saktë në makinën tuaj apo jo

Ka stok

+
 • Bugaboo Turtle Air by Nuna Isofix

  29,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bugaboo Turtle Air by Nuna Isofix

   29,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyra

   E zezë

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories