Bugaboo Turtle Air by Nuna

Marka

32,300 L

Brand:  
Bugaboo

Bugaboo Turtle Air nga Nuna është zgjidhja ideale e sediljeve të makinës për lëvizjen e sigurtë të vogëlushëve tuaj që nga dita e parë. Projektuar në bashkëpunim me markën premium të sediljeve të makinës Nuna, kjo ndenjëse ofron komoditet të lartë dhe bashkëngjitet lehtësisht me karrocën tuaj Bugaboo. Me një dizajn ultra të lehtë, sedilja e makinës Bugaboo Turtle Air by Nuna e bën lëvizjen e vogëlushëve tuaj nga makina në karrocë ose nga makina në derën e përparme, të thjeshtë dhe të shpejtë. Mbështjellësja e ndenjëses me materiale super të buta, e bërë nga lesh merino premium ofron komoditetin më të mirë për vogëlushin tuaj si dhe kontroll optimal të temperaturës. Mbulesa për mbrojtjen kundra diellit e transformojnë sediljen e makinës në një vend komod, të sigurtë në të cilin fëmijët tuaj do të duan të qëndrojnë për një kohë të gjatë.

 • Tepër e lehtë dhe e thjeshtë për t’u transportuar
 • Mbulesa e diellit vjen me faktor mbrojtjës UPF 50+
 • Mbështetje e rregullueshme e kokës për një përshtatje të përsosur teksa fëmija juaj rritet
 • Lidhet pa probleme me karrocën tuaj Bugaboo me anë të përshtatësve
 • E përputhshme me të gjitha karrocat Bugaboo (përveç Bugaboo Ant)
 • Testuar rigorozisht dhe çertifikuar për siguri të lartë në rrugë
 • Miratuar për përdorim në aeroplan
 • Përmasat e hapur: 9 x 44 x 59.8 cm
 • Pesha mbajtëse: 13 kg

Ka stok

+
 • Bugaboo Turtle Air by Nuna

  32,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bugaboo Turtle Air by Nuna

   32,300 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyra

   E zezë

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories