Building Blocks pink

Marka

3,200 L

Brand:  Little Dutch

Fëmijët do të argëtohen pamasë me këto blloqe ndërtimi prej druri dhe me ngjyra të nuancave rozë. Kutia përmban jo më pak se 50 blloqe druri në forma, ngjyra dhe madhësi të ndryshme, të zbukuruara me patën e vogël dhe ilustrime të ndryshme nga koleksioni i Luleve të Egra.  Fëmijë duhet të vendosin blloqet njëri mbi tjetrin për të krijuar forma të ndryshme. Janë perfekte për orë argëtimi, por edhe për të zhvilluar imagjinatën krijuese tek fëmijët. Blloqet janë të bëra nga material prej druri dhe me bojra jo toksike me bazë uji.

Karakteristikat: 

 • Argëtim dhe kënaqësi pafund
 • Kutia përmban 50 blloqe prej druri të formave, madhësive dhe ngjyrave të ndryshme
 • Janë perfekte për orë argëtimi
 • Ndihmojnë në zhvillimin e imagjinatës krijuese tek fëmijët
 • Bërë nga material prej druri dhe me bojra jo toksike me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +2 vjeç

S’ka stok

 • Building Blocks pink

  3,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Building Blocks pink

   3,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Little Dutch

   Mosha

   +2 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories