Çadër- YOYO+

Marka

6,900 L

Brand:  
BabYzen

Mbroni të vogëlushët tuaj tuaj nga dielli me këtë çadër fantastike e cila është krijuar posaçërisht për karrocat BABYZEN YOYO +. Ofron mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit me faktor UPF 50+ dhe nivelin më të madh të mbulimit që mbron plotësisht foshnjat nga dielli verbues i ditëve të nxehta të verës. Me çadrën YOYO+ asnjë gjë nuk mund t’i pengojë prindërit për të nxjerrë shëtitje vogëlushët e tyre.

Karakteristikat:

 • Vendoset në të gjitha versionet e karrocave YOYO (0+ ose 6+)
 • Ofron mbrojtje UPF 50+
 • Përshtatet lehtësisht në çdo pozicion
 • Mbulon të gjithë karrocën
 • Mund ta vendosni në pozicione të ndryshme sipas nevojave
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Çadër- YOYO+

  6,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çadër- YOYO+

   6,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabYzen

   Ngjyra

   Aqua, Black, Bliss Olive, Navy, Toffee, Stone

   SKU: N/A Categories: ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories