Çadra YOYO+

Marka

6,100 L

Brand:  
BabYzen

Mbroni të vogëlushët tuaj tuaj nga dielli  me çadrën YOYO+,  e cila është krijuar posaçërisht si aksesorë për karrocat BABYZEN’s YOYO +. Ofron mbrojtje UPF 50+ dhe niveli më i madh i errësirës që mbron plotësisht foshnjat nga dielli i fortë. Me çadrën YOYO+ asnjë gjë nuk mund ti pengojë prindërit për të nxjerrë shëtitje vogëlushët  e tyre.

Karakteristikat:

 • Mund të lidhet me të gjitha versionet YOYO (0+ ose 6+)
 • Ofron mbrojtje UPF 50+
 • Përshtatet lehtësisht në çdo pozicion
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Çadra YOYO+

  6,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çadra YOYO+

   6,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Jan 31 – Jan 31
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabYzen

   Ngjyra

   Aqua, Black, Navy, Toffee

   SKU: N/A Categories: ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories