Çanta e punëve artizanale

Marka

2,200 L

Brand:  
Buki

Çanta e punëve artizanale është seti perfekt argëtues për fëmijët. Bëni një çantë të vogël të kthyeshme me një anë të modeluar dhe një anë me ngjyrë të fortë. Çanta mund të qepet me dorë ose të bëhet duke përdorur makina qepëse profesionale. Seti përmban të gjithë aksesorët e nevojshëm që fëmijët të kalojnë orë argëtuese, si,  pëlhurë, kapëse, kordon elastik, gjilpërë, kunj sigurie, kunja me kokë dhe fije. Ky set do të ishte edhe një dhuratë e bukur për ditëlindje.

Karakteristikat:

 • Çanta e punëve artizanale është seti perfekt argëtues për fëmijët
 • Fëmijët mund të krijojnë çanta dore të bër nga vetë ata
 • Përmban të gjithë aksesorët e nevojshëm
 • Ideale si një dhuratë për ditëlindje
 • Ofron argëtim dhe nxit kreativitetin

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 16 x 6 x 25 cm
 • Mosha: +8 vjeç

S’ka stok

 • Çanta e punëve artizanale

  2,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çanta e punëve artizanale

   2,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Buki

   Mosha

   +8 vjeç

   SKU: 3700802102700 Categories: , , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories