Çanta Lion Sous Mon Baobab

Marka

7,800 L

Brand:  Moulin Roty

Back to School me çantën e veçantë dhe me mundësi personalizimi e luanit aq shumë të dashur për fëmijë. Çantë shpine praktike, e fortë, me mbyllje zinxhiri dhe xhep elastik përpara. Ideale për  vogëlushët tuaj  për të mbajtur aksesorët e duhur  për të shkuar në park, në çerdhe ose në shkollë. Lion Sous Mon Baobab është e përkryer për një dhuratë në shkollë.

Karakteristikat:

 • Përmasat: 23 x 9 x 29  cm
 • Mosha e përshtatshme: +3 vjeç
 • Material cilësor
 • Mbyllje me zinxhir
 • Mundësi personalizimi
 • Lajeni në makinë në 30 gradë dhe mos përdorni procesin e tharjes

 

Ka stok

 • Çanta Lion Sous Mon Baobab

  7,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Çanta Lion Sous Mon Baobab

   7,800 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 09 – Gus 10
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories