Çanta për lodra Z. Lepur (E madhe)

Marka

5,760 L

Brand:  Trixie

Çanta e lodrave, të sjella nga Trixie versioni i madh, është e fortë dhe qëndron drejtë, në mënyrë që t’i mbushni dhe t’i shkarkoni lehtësisht. Vjen me një dizajn të bukur, me ilustrime të lepurit dhe bërë nga material 100% pambuk. Për ta bërë praktike dhe funksionale, çanta ka dy doreza mbajtëse dhe një mbyllese nga ana e sipërme. Është perfekte për ruajtjen e lodrave dhe aksesorëve, pasi nuk ze shumë hapësirë, mban të organizuara lodrat, por edhe merret me lehtësi me vete gjatë pushimeve.

 • Çantë organizuese lodrash
 • Vjen me dizajn praktik dhe plot stil
 • Bërë me material 100% pambuku
 • Me përmasa 40 x 60 cm
 • Merret me vete kudo

Ka stok

+
 • Çanta për lodra Z. Lepur (E madhe)

  5,760 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çanta për lodra Z. Lepur (E madhe)

   5,760 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories