Çantë sporti për mamat – Héctor

Marka

6,970 L

Brand:  Sticky Lemon

Çantë sporti ose udhëtimi, e këndshme dhe shumë funksionale, ofron hapësirë të bollshme që të keni mundësi të vendosni brënda saj shumëllojshmëri lodrash dhe aksesorë të tjerë që do ti nevojiten fëmijës suaj gjatë udhëtimit. Falë dorezës së gjatë ju mund ta mbani në dorë ose ta varni në krahë. Kjo është një ҫantë ekologjike, pasi për prodhimin e saj janë ricilkluar 10 shishe plastike.

Karakteristikat:

 • Çantë udhëtimi ose sporti
 • E këndshme dhe gazmore
 • Ofron hapësirë të bollshme për lodra, veshje dhe aksesorë të tjerë
 • Falë dorezës mund ta mbani në dorë ose hidhni në krahë
 • Është ekologjike (prodhuar nga riciklimi i shisheve)
 • Pastrohet lehtë me një leckë të njomë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 38 x 22.5 cm

S’ka stok

 • Çantë sporti për mamat - Héctor

  6,970 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë sporti për mamat - Héctor

   6,970 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sticky Lemon

   Ngjyra

   Mente

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories