Çantë karroce Bugaboo Forest Green

Marka

19,800 L

Brand:  
Bugaboo

Me ndarjet e bollshme, që ofron çanta Bugaboo, ju mund të mbani me vete gjithçka që mund t’i duhet fëmijëve tuaj. Pëlhura e cilësisë së lartë kundër ujit në pjesën e jashtme e bën atë rezistente ndaj derdhjeve, ndërsa dy ndarjet e brendshme që pastrohen lehtësisht, janë perfekte për ndarjen e lagësht nga e thata.  Falë përshtatësve universalë dhe grepave të integruara të bashkëngjitjes, çanta e ndërrimit është e përputhshme me pothuajse të gjitha karrocat Bugaboo. Përmban edhe dyshek ndërrimi dhe vend të dedikuar për shishet.

Karakteristikat:

 • Hapësirë të bollshme për të mbajtur çdo gjë të nevojshme me vete
 • Përfshin 2 ndarje kryesore për të ndarë sendet e lagura nga të thata
 • Pëlhura cilësore e jashtme është rezistente ndaj ujit dhe derdhjeve
 • Ngarkesa maksimale  prej 2 kg e shpërndarë në mënyrë të barabartë
 • Çantë që plotëson më së miri nevojat e vogëlushëve gjatë shëtitjeve
 • Vjen me dizajn modern
 • Mund të mbahet edhe në dorë ose varet tek karroca Bugaboo

Të dhënat teknike:

 • Ngjyra: Forest Green

S’ka stok

 • Çantë karroce Bugaboo Forest Green

  19,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë karroce Bugaboo Forest Green

   19,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyrë

   Forest Green

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories