Çantë ndërrimi – Jeremy Scott x Priam

Marka

31,300 L

Brand:  
Cybex

Slogani i koleksionit Wings nga Jeremy Scott : “Adults Suck then You Are One”

Çanta e ndërrimit e edicionit special Wings nga Jeremy Scott për Cybex Priam është e guximshme dhe praktike, ajo përputhet gjithashtu me krahët e artë të karrocës dhe djepit Priam. Ngarkesa maksimale për çantën është 2 kg e shpërndarë në mënyrë të barabartë. Mos mbani lëngje të nxehta brenda nëse nuk janë në shishe ose tasa izo-termikë. Kjo çantë ndërrimi nga Jeremy Scott vjen me një hapësirë për shishe, një dyshek ndërrimi rezistent ndaj lagështirës dhe një xhep shtesë të jashtëm me një zinxhir të bukur ari në formë krahësh.

Karakteristikat:

 • Çantë për karrocat Cybex Priam
 • Zinzhir ari në formë krahësh
 • Vjen me një dyshek ndërrimi që mund të pastrohet me një leckë të lagur
 • Mbajtëse shishe e izoluar me zinxhir dhe grep

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100% poliestër
 • Ngarkesa maksimale: 2 kg  të shpërndara në mënyrë të barabartë
 • Ç’do ngarkesë e ngjitur në dorezë ndikon në qëndrueshmërinë e karriges
 • Mos mbani lëngje të nxehta brënda nëse nuk përdorni shishe izo -termike

Ka stok

+
 • Çantë ndërrimi - Jeremy Scott x Priam

  31,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë ndërrimi - Jeremy Scott x Priam

   31,300 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 1.3 kg
   Marka

   Cybex

   Ngjyra

   E zezë

   Pesha mbajtëse

   Deri në 2 kg

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories