Çantë karroce YOYO+

Marka

13,500 L

Brand:  
BabYzen

Lehtësoni ngarkesën tuaj ditore me BABYZEN’s YOYO + Rolling Bag. Pavarësisht nëse e mbushni atë me lodra  për fëmijët, ose  blerje, YOYO + mbetet e lehtë, e qëndrueshme dhe e manovrueshme në drejtim. Çanta YOYO+ ju mundëson të menaxhoni hapësirë dhe vogëlushët nuk mund të privohen nga sasia e lodrave që mund të marrin me vete.

Karakteristikat:

 • Vjen me bazë rrotulluese për tu ulur çanta
 • Mund të paloset dhe hatet me lehtësi
 • Mban një ngarkesë deri në 10 kg  dhe një vëllim deri në 40 l
 • Kombinohet me YOYO + me të tre konfigurimet : 0+, 6+, si dhe me sediljen e makinës iZi Go
 • Mund të lahet në makinë larëse në 30 ° C
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Çantë karroce YOYO+

  13,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë karroce YOYO+

   13,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 10 – Qer 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabYzen

   Ngjyra

   E zezë, Jeshile ulli, Mente, Stone

   SKU: N/A Categories: ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories