Çantë karroce

9,200 L

Çantë karroce | Mbroni BABYZEN YOYO + kur udhëtoni, duke përdorur çantën e markës së re. Kjo çantë udhëtimi paloset dhe mund të ruhet në shportën poshtë sediljes. Mund ta mbani në shpatull me rrip! Me një xhep para dhe një rrip që ju lejon ta lidhni atë me bagazhin tuaj, kjo çantë është një aksesor i domosdoshëm për t’ju bërë udhëtime me YOYO + edhe më të lehtë.

Karakteristikat:

• Lehtë për tu palosur dhe shpalosur
• Mund të lidhet me bagazhet me rrip, kështu që nuk do të duhet t’i bartni gjatë gjithë kohës
• Lehtë për tu ruajtur një herë e palosur
• Mund të mbahet mbi shpatullën tuaj ose në shpinë, thjesht lini shiritat që nuk ju duhen brenda çantës
• I lehtë, për të shkuar kudo që dëshironi me YOYO tuaj
• Më e lehtë për të vendosur YOYO 0+ brenda

Ka stok

 • Çantë karroce

  9,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Çantë karroce

   9,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 07 – Kor 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Çantë karroce | Mbroni BABYZEN YOYO + kur udhëtoni, duke përdorur çantën e markës së re. Kjo çantë udhëtimi paloset dhe mund të ruhet në shportën poshtë sediljes. Mund ta mbani  në shpatull me rrip! Me një xhep para dhe një rrip që ju lejon ta lidhni atë me bagazhin tuaj, kjo çantë është një aksesor i domosdoshëm për t’ju bërë udhëtime me YOYO + edhe më të lehtë.

   Karakteristikat:

   • Lehtë për tu palosur dhe shpalosur
   • Mund të lidhet me bagazhet me rrip, kështu që nuk do të duhet t’i bartni gjatë gjithë kohës
   • Lehtë për tu ruajtur një herë e palosur
   • Mund të mbahet mbi shpatullën tuaj ose në shpinë, thjesht lini shiritat që nuk ju duhen brenda çantës
   • I lehtë, për të shkuar kudo që dëshironi me YOYO tuaj
   • Më e lehtë për të vendosur YOYO 0+ brenda

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories