Çantë kopështi e madhe Miushja

Marka

6,500 L

Brand:  Trixie

Çanta e shpinës nga marka Trixie, është ideale për të shkuar në shkollë ose për aktivitetet në natyrë. Kjo çantë e bollshme dhe rezistente ka hapësirën e mjaftueshme për libra, fletore e stilolapsa si dhe për aksesorët tuaj personalë. Çanta është e përbërë nga krahë të rregullueshëm dhe është shumë e thjeshtë në përdorim falë mbylljes me zinxhir si në ndarjen e madhe ashtu edhe në xhepin e jashtëm. Mund të mbahet në shpinë ose në dorë dhe në pjesën e brëndshme të saj mund të personalizohet me emrin tuaj.

Të dhënat teknike: 

 • Përmasat: 23 x 31 x 10  cm
 • Materiali: pambuk me veshje akriliku të papërshkrueshme nga uji

S’ka stok

 • Çantë kopështi e madhe Miushja

  6,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë kopështi e madhe Miushja

   6,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories