Çantë kopshti- Z. Pinguin

Marka

6,500 L

Brand:  Trixie

Me këtë çantë të lezetshme shpine, lumturia e të shkuarit në shkollë do jetë e pamasë.   Çanta ka një ndarje të madhe dhe një xhep të vogël përpara, ku mund të vendosen të gjithë aksesorët e nevojshëm për në shkollë. Xhepi kryesor dhe i përparëm kanë një zinxhir që i lejon fëmijët të hapin dhe mbyllin me shumë lehtësi. Ka rripa të rregullueshëm për ta mbajtur në shpinë dhe një dorezë nëse vendosni ta mbani në dorë. Për të mos krijuar ngatërresa, në brendësi çanta mundëson të vendoset një etiketë me emrin e personalizuar. Çanta vjen me një dizajn unik dhe me material shumë cilësor. Gjithashtu është e papërshkueshme nga uji.

Karakteristikat: 

 • Çantë shpine me dizajn unik
 • Material cilësor dhe i papërshkueshëm nga uji
 • Xhepat janë me zinxhir që i mundësojnë fëmijëve hapje dhe mbyllje me lehtësi
 • Çanta mundëson të vendoset një etiketë me emrin e personalizuar
 • Mund të mbahet në shpinë ose në dorë

Të dhënat teknike: 

 • Përmasat: 23 x 31 x 10  cm
 • Materiali i jashtëm: 100% prej pambuku
 • Materiali i brendshëm: 95% poliestër dhe 5% prej pambuku

Ka stok

+
 • Çantë kopshti- Z. Pinguin

  6,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë kopshti- Z. Pinguin

   6,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories