Çantë karroce Stokke® Brushed Grey

Marka

17,400 L

Brand:  
Stokke

Çantë ndërrimi Stokke® Brushed Grey është një aksesor i vyer që prindërve u duhet modoemos gjatë xhirove mbasdite ose kudo ku shkojnë. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Mund të mbajë të gjitha aksesorët e nevojshëm, që të jeni të pregatitur në çdo situatë. Të gjitha opsionet e bëjnë më praktike në përdorim nga çdo prind. Nga ana funksionale,  çanta e ndërrimit Stokke, përfshin disa xhepa me madhësi të ndryshme dhe një xhep anësor për lehtësi. Përfshihet edhe dysheku i ndërrimit dhe dy mbajtëse shishesh.

Karakteristikat:

 • Mund të ngjitet në karrocë ose të përdoret si një çantë shpine në krahë
 • 4 xhepa të jashtëm dhe 3 xhep të brendshëm
 • Dy mbajtëse shishesh
 • Përshtatet me të gjitha karrocat Stokke®
 • Përfshin një dyshek ndërrimi të palosshëm për ndryshime të shpejta në lëvizje
 • Pa PFC
 • Ofron disa pozicione të ndryshëm mbajtëse

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 40 x 30 x 18 cm
 • Material: 100% Poliestër dhe EVA

 

Ka stok

 • Çantë karroce Stokke® Brushed Grey

  17,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Çantë karroce Stokke® Brushed Grey

   17,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 02 – Kor 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Çantë ndërrimi Stokke® Brushed Grey është një aksesor i vyer që prindërve u duhet modoemos gjatë xhirove mbasdite ose kudo ku shkojnë. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Mund të mbajë të gjitha aksesorët e nevojshëm, që të jeni të pregatitur në çdo situatë. Të gjitha opsionet e bëjnë më praktike në përdorim nga çdo prind. Nga ana funksionale,  çanta e ndërrimit Stokke, përfshin disa xhepa me madhësi të ndryshme dhe një xhep anësor për lehtësi. Përfshihet edhe dysheku i ndërrimit dhe dy mbajtëse shishesh.

   Karakteristikat:

   • Mund të ngjitet në karrocë ose të përdoret si një çantë shpine në krahë
   • 4 xhepa të jashtëm dhe 3 xhep të brendshëm
   • Dy mbajtëse shishesh
   • Përshtatet me të gjitha karrocat Stokke®
   • Përfshin një dyshek ndërrimi të palosshëm për ndryshime të shpejta në lëvizje
   • Pa PFC
   • Ofron disa pozicione të ndryshëm mbajtëse

   Të dhënat teknike:

   • Përmasat: 40 x 30 x 18 cm
   • Material: 100% Poliestër dhe EVA

    

   Peshë 13.4 kg
   Përmasa 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Stokke

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories