Çantë ovale për fëmijë bojëqielli

Marka

2,400 L

Brand:  
Oops

Vogëlushët nuk do ta harrojnë kurrë çantën e parë, sidomos kur është kaq e bukur dhe e veçantë. Forma ovale, rripi i rehatshëm, përmasat dhe materiali i butë i japin kësaj çante karakteristikat e nevojshme për një aksesor të cilin do e doni me vete për çdo shëtitje. Pjesët prej pellushi i japin çantës edhe më shumë jetë dhe fëmijët do të ndiejnë vërtetë se po marrin me vete shokun e tyre më të mirë.

Karakteristikat:

Mosha: +2 vjeç
Përmasat: 16 x 14 x 4.5 cm

Ka stok

 • Çantë ovale për fëmijë bojëqielli

  2,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë ovale për fëmijë bojëqielli

   2,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Oops

   Mosha

   +2 vjeç

   SKU: 8033576719351 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories