Çantë karroce – Special edition Koi

Marka

26,500 L

Brand:  
Cybex

Koleksioni i ri CYBEX Fashion KOI bashkon simbolikën e krijesave enigmatike nënujore të mitologjisë japoneze me teknologjitë, materialet dhe metodat moderne të qepjes. Aplikime dhe qëndisje me cilësi të lartë mbi një material reflektues dhe kristalor, ato harmonizohen në mënyrë perfekte me të gjitha linjat kryesore prêt-à-porter. Çanta praktike e ndërrimit Cybex Koi është e pajisur me një ndarje të papërshkueshme nga uji për sendet e lagura, një mbajtëse shisheje dhe një dyshek ndërrimi gjithashtu të papërshkrueshëm nga uji.

Karakteristikat:

 • Termoizoluese
 • Këshillohet të mos mbahen lëngje të nxehta brënda nëse nuk gjenden në shishe apo tasa izo-termike
 • Tapet ndërrimi i papërshkrueshëm nga uji
 • Mbajtëse shishe e izoluar me zinxhir dhe e levizshme
 • Pjesë e koleksionit Special Edition Koi për karrocat Cybex Koi

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 1.41 kg

Ka stok

+
 • Çantë karroce - Special edition Koi

  26,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë karroce - Special edition Koi

   26,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 1.3 kg
   Marka

   Cybex

   Ngjyrë

   Koi

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories