Çantë shkolle Medium Night Constellation

Marka

9,900 L

Brand:  
Caramel & Cie

Çantë shkolle, Medium Night Constellation, e cila ofron zgjidhjen më të mirë për fëmijët tuaj. Vjen me një dizajn unik dhe me ngjyra të këndshme, ky fëmijët do njehen rehat. Është e fortë, e lehtë dhe me madhësi perfekte për fëmijët.  Hapësirat e ndryshme dhe të bollshme, ju lejojnë të fusni në të jo vetëm librat dhe aksesorët shkollorë, por edhe sendet tuaja personale dhe ushqim të marrë nga shtëpia.

 • 2 ndarje kryesore me zinxhir
 • 1 xhep anash për të mbajtur shishen e ujit
 • E përshtatshme për moshat nga 7-11 vjeç
 • E papërshkrueshme nga uji dhe me material cilësor
 • Dizajn ergonomik dhe me një panoramikë kostelacionesh
 • Vjen me përmasa 30 x 40 x 13 cm
 • Materiali jashtëm 100% poliestër
 • Thurja material poliestër e temperuar

S’ka stok

 • Çantë shkolle Medium Night Constellation

  9,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë shkolle Medium Night Constellation

   9,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Caramel & Cie

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories