Çantë shkolle – Tiger Navy

Marka

12,000 L

Brand:  Jeune Premier

Çantë shkolle ideale për fëmijët e moshës 2-6 vjeç. Dizajn dhe stil unik. Një nga më të preferuarat e markës Jeune Premier. Të gjithë fëmijët do ta adhurojnë këtë çantë, falë ngjyrave që mund të kombinohen lehtësisht me çdo veshje dhe printeve super të lezetshme. Mban gjithçka, duke filluar nga tekstet shkollore, aksesorët e vegjël dhe ushqim me vete. Është praktike, me materiale cilësore dhe dizajn ergonomik. Gati për shkollë!

Karakteristikat:

 • Ndarje që përshtaten lehtësisht me formate A4
 • 1 ndarje shtesë e brendshme me zinxhir
 • 1 xhep i gjerë përpara
 • 1 xhep anësor për të mbajtur një shishe uji
 • Etiketa për emrin
 • 2 rripa ergonomik të përforcuar dhe të rregullueshëm

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 32 x 10 x 26.5 cm
 • Pesha: 670 gram
 • Volumi: 7 litra
 • Mosha e përshtatshme 2-6 vjeç
 • Materiali: Poliestër

Këshilla për larjen: Mund ta pastroni me dorë me një leckë me pak ujë e sapun  

S’ka stok

 • Çantë shkolle - Tiger Navy

  12,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë shkolle - Tiger Navy

   12,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Jeune Premier

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories