Çantë shkolle – Cirku i Lepurit

Marka

6,970 L

Brand:  Sticky Lemon

Kjo çantë shpine kaq simpatike me printime argëtuese lepujsh është e përsosur për  të mbajtur librat apo sendet e domosdoshme për kopësht apo shkollë. Me një dizajn elegant, të thjeshtë dhe të zgjuar, i përshtatet kërkesave dhe nevojave të fëmijëve nga mosha 3 deri ne 10 vjec. Një ide dhurate e përkryer dhe shumë e vlerësuar.

Karakteristikat

 • E përshtatshme për fëmijë nga mosha 3 deri në 10 vjec.
 • Çanta ka një ndarje kryesore dhe dy xhepa të veçantë në pjesën e përparme.
 • Materiali: pambuk i veshur i papërshkrueshëm nga uji
 • Pastrohet lehtësisht
 • Përmasat: përafërsisht 26 x 19 x 12 cm
 • E disponueshme në tre variante & ngjyra të ndryshme.

Ka stok

+
 • Çantë shkolle - Cirku i Lepurit

  6,970 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë shkolle - Cirku i Lepurit

   6,970 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 25 × 34 × 12 cm
   Marka

   Sticky Lemon

   Mosha

   +2 vjeç

   Ngjyra

   Rozë

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories