Çantë shpine- Dragoi

Marka

7,200 L

Brand:  
Affen Zahn

Ҫantë shpine ideale për fëmijët, e cila vjen me një dizajn shumë të veçantë, që merr formën e kafshës së preferuar të fëmijës tuaj, në këtë rast dragoit. Vjen me një kombinim ngjyrash shumë të bukura. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta, pavarësissht aktivitetit të fëmijës. Në pjesën e jashtme ka të përfshira në mënyrë elegante xhepa anësorë duke e bërë cantën edhe më funksionale. Çanta është e bërë prej pëlhure të përftuar nga materiale të ricikluara, të lehta, të qëndrueshme, rezistente ndaj ujit dhe papastërtive.

Karakteristikat

 • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
 • Ka xhepa të brendshëm dhe të jashtëm
 • Fabrikim prej materiali të ricikluar
 • Rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për tu pastruar

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 36 x 26 x 13 cm
 • Referimi: AFZ-DAD-001-022
 • Pesha: 0.49 kg
 • Volumi mbajtës: 12 litra

S’ka stok

 • Çantë shpine- Dragoi

  7,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë shpine- Dragoi

   7,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Affen Zahn

   SKU: 4057081125265 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories