Çantë kopështi me kafshë Hennes

Marka

7,200 L

Brand:  
Affen Zahn

Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, me një dizajn shumë simpatik që merr formën e kafshës tuaj të preferuar . Në këtë model gjuha mund të tërhiqet dhe në të mund të shënohet emri. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta. Fëmijët do të adhurojnë formën, ngjyrat dhe detajet fosforeshente që ndriçojnë në errësirë.

Karakteristikat

 • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
 • Material i ricikluar dhe rezistent ndaj ujit

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 20 x 12 x 31 cm
 • Volumi mbajtës: 8 litra
 • Pesha: 390 gr
 • Referimi: AFZ-FAL-001-043
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

+
 • Çantë kopështi me kafshë Hennes

  7,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë kopështi me kafshë Hennes

   7,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Affen Zahn

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 4057081106318 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories