Çantë shpine për vogëlushë Luani Woogy

Marka

6,100 L

Brand:  
Ebulobo

Çantë shpine me pellush, super  e butë, e lehtë dhe e rehatshme. Është shoqëruesi i përsosur për të vegjlit tuaj. E realizuar me forma dhe ngjyra të bukura fëminore, me hapësirën e mjaftueshme për të futur rrobat dhe ushqimet e preferuara. Vogëlushët mund ta mbajnë në dorë ose në shpatull me anë të rripave të mbushur me sfungjer të butë.

Karakteristikat

 • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të vogëlushëve
 • Mund të lahet në lavatriçe me 30 ° C
 • Etiketë të vogël për të shkruar emrin e vogëlushit

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 25 x 35 cm
 • Mosha: +12 muajsh

S’ka stok

 • Çantë shpine për vogëlushë Luani Woogy

  6,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë shpine për vogëlushë Luani Woogy

   6,100 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Ebulobo

   Mosha

   +12 muajsh

   SKU: 3760172873150 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories