Çantë kopështi pambuku – Dhelpra Dede

Marka

6,400 L

Brand:  Moulin Roty

Çantë shpine me figurën e dhelprës Dede, ideale për kopësht, pushime ose gjatë eksursioneve në natyrë. Ka gjithçka që i nevojitet një çante, është e butë, e lehtë, ka stil dhe prakticitet! Çanta ka rripa të rregullueshëm, mbyllje me tërheqje llastiku dhe dorezë për ta varur ose mbajtur në dorë. Të vegjlit tuaj do e adhurojnë!

Karakteristikat:

 • Çantë shpine me qendisje
 • Mbyllje me zinxhir
 • Mund të personalizohet me emrin e fëmijës tuaj, për një dhuratë unike
 • Ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në eksursione në natyrë
 • Material i butë prej pambuku dhe poliesteri

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 25 x 25 cm
 • Mosha: +18 muajsh
 • Mund të lahet në 30 ° C, me larje delikate
 • Lereni të thahet natyralisht në ajër

S’ka stok

 • Çantë kopështi pambuku - Dhelpra Dede

  6,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë kopështi pambuku - Dhelpra Dede

   6,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +18 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories