Çantë kopështi – Born to Rock

Marka

5,800 L

Brand:  
Jojo Factory

E adhurojmë këtë çantë të vogël shpine e lindur nga bashkëpunimi i Piupiuchiks me markën franceze Jojo Factory. Adhurojmë ngjyrën e saj të çelur në nuancën e shegës dhe zemrat e vogla jeshile. Kjo çantë është e përsosur që nga parashkollori sepse falë përmasave të saj mund të merrni me vete lehtësisht një bllok shënimesh, një shishe uji, një arush të butë si dhe diçka për të ngrënë. Materiali i brëndshëm është i papërshkrueshëm nga uji ndërsa jashtë ka përmbajtje pambuku. Gjithashtu rripat e çantës mund të zgjaten ose shkurtohen sipas nevojës.

Karakteristikat:

 • Ndarje me zinxhir
 • Mund ta mbani në dorë ose në shpinë
 • Përmasat: 21 x 28 x 6 cm
 • Rekomandohet larje në pastrim kimik

Ka stok

+
 • Çantë kopështi - Born to Rock

  5,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Çantë kopështi - Born to Rock

   5,800 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Jojo Factory

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories