Çantë kopështi – Wild Animals

Marka

6,375 L

Brand:  Sticky Lemon

Çantë shpine e bukur për fëmijë,  ideale për kopësht dhe shëtitjet në natyrë. Ndarja kryesore e saj është e bollshme dhe ka një fund të përforcuar, i cili ruan formën  e çantës dhe e bën atë shumë rezistente. Ka gjithashtu një xhep të përparmë me zinxhir për sende të vogla personale. Çanta ka hapësirë të bollshme në të cilën mund të vendosni ç’do gjë që ju nevojitet për ditën, është e rehatshme dhe praktike falë rripave të rregullueshëm të shpatullave dhe dorezave të forta.

Karakteristikat kryesore:

 • Përmasat : 26 x 20 x 13 cm
 • Pesha : 410 gram
 • E papërshkueshme nga uji
 • E realizuar nga riciklimi i shisheve plastike PET

S’ka stok

 • Çantë kopështi - Wild Animals

  6,375 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë kopështi - Wild Animals

   6,375 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sticky Lemon

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories