Çantë shkolle – The Sticky Sis Club

Marka

12,325 L

Brand:  Sticky Lemon

Çantë  shpine lëkure  nga koleksioni Sticky Sis Club Colore nga Sticky Lemon në ngjyrë mbizotëruese kafe dhe me pjesë pink dhe ngjyrë ulliri. Është çanta e përsosur për punë ose në lëvizje, e cila përmban plot detaje të bukura siç është xhepi shtesë i përparmë në blu të kaltër, ku mund të vendosni sende të vogla. Ndarja shtesë  në çantë i përshtatet një laptopi 13 inç. Sipas dëshirës ju mund ta mbani në dorë ose mund ta hidhni në shpinë.

 

Karakteristikat kryesore:

 • Vëllimi: 13.38 litra
 • Materiali i jashtëm: Lëkurë
 • E papërshkueshme nga uji
 • Përmban rripa për tu hedhur në shpinë

Këshilla për pastrimin:

Mos e lani në lavatriçe, por mund ta pastroni lehtë me një leckë të lagur.

 

S’ka stok

 • Çantë shkolle - The Sticky Sis Club

  12,325 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë shkolle - The Sticky Sis Club

   12,325 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sticky Lemon

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories