Çantë shpine- Tuscany rose multi mix

Marka

6,600 L

Brand:  
Liewood

Çantë shpine me një dizajn plot stil sjellë nga Liewood për fëmijët. Rripat janë të rregullueshëm dhe mund të ndryshohen sipas nevojës.  Është e  bërë prej 100% poliestër të ricikluar. Mban gjithçka, duke filluar nga tekstet shkollore, aksesorët e vegjël dhe ushqim me vete. Është praktike, me materiale cilësore dhe dizajn ergonomik.

 • Me dizajn plot stil
 • Vjen me printe kafshësh
 • Bërë nga material 100% poliester
 • Dizajn ergonomik
 • Rripa të rregullueshëm
 • Dy hapësira mbajtëse
 • Material cilësor i papërshkueshëm nga uji
 • Përmasat: 23 x  28 x  11 cm

Udhëzime për kujdesin:

Mbyllni të gjitha zinxhirët përpara se të lani, lani në makineri në maksimum 30 gradë, mos thajeni në tharje, varni për t’u tharë, mos hekurosni, mos zbardhni, mos pastroni me tharje, lani veçmas

S’ka stok

 • Çantë shpine- Tuscany rose multi mix

  6,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë shpine- Tuscany rose multi mix

   6,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories