Castle Blocks- Orchard Series

Marka

7,140 L

Brand:  Plan Toys

Argëtim dhe kënaqësi pafund për fëmijët duke ngritur kështjellen e tyre të personalizuar. Fëmijët duhet ta çlirojnë imagjinatën e tyre për të krijuar kështjellën e tyre mesjetare me 47 pjesët shumëngjyrëshe. Për ta realizuar sa më reale seti përmban edhe një mbret dhe një mbretëreshë, 2 kalorës, një kalë dhe madje një dragua. Kjo lojë do ti shkathtësojë fëmijët e moshës mbi 3 vjeç. Do të rrisë aftësitë e tyre krijuese dhe imagjinatën.

Karakteristikat:

 • Argëtim dhe kënaqësi pafund për fëmijët
 • Kështjellë mesjetare me 47 pjesë të ndryshme
 • Kjo lojë do të rrisë aftësitë e tyre krijuese dhe imagjinatën

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 3.5 x 5.0 x 11.0 cm
 • Pesha: 0.16 kg
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

+
 • Castle Blocks- Orchard Series

  7,140 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Castle Blocks- Orchard Series

   7,140 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8854740055439 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories