Çizme termale shiu- Bats Khaki

Marka

7,800 L

Brand:  
Liewood

Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme të butë me push për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Kanë një dizajn me ngjyrë të kaki dhe printe me lakuriqë nate. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

 

 • Çizme termike shiu për fëmijë
 • Veshje e brëndshme me push që i mban këmbët ngrohtë
 • Të papërshkueshme nga uji
 • Pa kimikate të dëmshme
 • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen
 • Materiali: 100% poliestër i ricikluar & gomë natyrale
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Çizme termale shiu- Bats Khaki

  7,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çizme termale shiu- Bats Khaki

   7,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Masa

   27, 29

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories