Çizme shiu termike – Tuscany Rose

Marka

7,200 L

Brand:  
Liewood

Çizme shiu termike për fëmijë, që vogëlushët të mos e ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Vijnë me një veshje pelushi të butë në brendësi për të ofruar ngrohtësi, komoditet dhe rehati maksimale pavarsisht temperaturave. Janë të papërshkueshme nga uji dhe të bëra me 100% gomë natyrale. Çizmet janë tejet praktike falë qafës së ulët por edhe falë rripit të pasëm që mundëson heqjen dhe veshjen e tyre pa shumë mundim.

Karakteristikat:

• Çizme shiu termike për fëmijë
• Veshje pelushi në brendësi që i mban këmbët ngrohtë, thatë dhe butë
• Të papërshkueshme nga uji
• Pa kimikate të dëmshme si ftalate dhe PAH
• Bazë që nuk lejon rreshqitjen

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100 % gomë natyrale & lesh
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Çizme shiu termike - Tuscany Rose

  7,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çizme shiu termike - Tuscany Rose

   7,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Masa

   24, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories