Batanije

Marka

9,400 L

Brand:  
Aden+Anais

Batanija është e përbërë nga katër shtresa prej 100% pambuku, duke e bërë super të butë. Batanija është multi-funksionale dhe mund të përdorët edhe si shtresë e ngrohtë qe lejon që fëmija juaj të rri kudo që ju keni planifikuar ditën tuaj; në plazh, park ose thjeshtë të luaj në dyshemen e shtëpisë. Kur batanija bëhet pis, nuk është fare problem pasi mund të lahet në lavatriҫe dhe qëndron e butë pas ҫdo larje.

Karakteristikat:

 • Lahet në lavatriҫe dhe qëndron e butë pas ҫdo larje
 • Katër shtresa prej 100% pambuk-muslin
 • Batanijen mund ta personalizoni me emrin apo inicialet e fëmijës tuaj
 • Përmasat: 120 cm me 120 cm
 • E disponueshme në disa dizajne.

S’ka stok

 • Batanije

  9,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Batanije

   9,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Aden+Anais

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories