Hark aktiviteti për karrocë

Marka

2,210 L

Brand:  Taf Toys

Hark aktiviteti me lodra të varura për karrocë. Ngjyrat e bukura dhe modelet tërheqëse e bëjnë lojën me këtë hark të zbukuruar një kënaqësi të vërtetë relaksuese. Me këtë lodër të butë dhe shumëngjyrëshe, fëmija juaj do të zhvillojë shqisat dhe aftësitë motorike falë kukullave të varura. Një lodër e butë dhe shumëngjyrëshe që ngjitet në mbulesën e karrocës.  Aktivitete të shumta: pemë muzikore, unazë transparente me rruaza, unazë për qetësimin e mishit të dhëmbëve. Është fiksuar me 3 kapëse dhe rripa të rregullueshme për t’u përshtatur në ç’do karrocë.

Karakteristikat:

 • Hark aktiviteti për karrocë
 • Me lloje të ndryshme lodrash
 • Materiale të buta që vogëlushët do adhurojnë ti prekin
 • Montohet lehtë dhe thjeshtë falë edhe tre kapëseve me gjatësi e gjërësi të rregullueshme
 • Përshtatet me çdo karrocë

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh

Ka stok

+
 • Hark aktiviteti për karrocë

  2,210 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Hark aktiviteti për karrocë

   2,210 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 02 – Qer 02
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Taf Toys

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 605566116853 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories