Hoodie me pellush – Cool Cats

Marka

7,055 L

Brand:  The bonnie mob

Triko me kapuç dhe zinxhir, e veshur me pellush në gjithë pjesën e brëndshme dhe pambuk organik nga jashtë. Dizajni me macet lozonjare e bën këtë triko një nga më të preferuarat e fëmijëve, ndërsa zinxhiri dhe xhepat anësor e bëjnë tejet funksional dhe praktik. I përshtatet më së miri të dyja gjinive dhe kombinohet lehtësisht me shumë veshje të tjera.

Karakteristikat:

 • Triko me kapuç dhe zinxhir
 • E veshur me pellush super të ngrohtë dhe të butë
 • 2 xhepa anësor
 • E përshtatshme për djem dhe vajza
 • Mund të lahet në lavatriçe me 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni të thahet natyralisht

Të dhëna teknike: 

 • Materiali i brëndshëm: 100% pambuk organik i çertifikuar nga GOTS
 • Pellushi i brëndshëm: 100 % poliestër e çertifikuar nga GOTS
+
 • Hoodie me pellush - Cool Cats

  7,055 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Hoodie me pellush - Cool Cats

   7,055 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   3- 4 vjeç

   Materiali

   100 % Pambuk Organik dhe Poliestër i Ricikluar

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Gjinia

   Uniseks

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories