Set – Dhurata ime e parë

Marka

7,200 L

Një set dhurate i mrekullueshëm nga Sophie la Girafe i përshtatshëm që nga lindja. Kompleti përmban një palë pupa, një kapuç, një gushore, një batanije dhe lodrën klasike, gjirafën Sophie. Të gjitha janë të realizuara me materiale të buta, natyrale dhe pa përbërës toksik. Një dhuratë jashtëzakonisht e vlerësuar dhe elegante.

Seti përmban:

 • 1 Batanije
 • 1 Palë pupa
 • 1 Gushore
 • 1 Kapuç
 • 1 Sophie La Girafe

Karakteristikat:

 • Set dhurate me 5 artikuj
 • I përshtatshëm për të porsalindurit
 • I përshtatshëm për vajzat dhe djemtë

Të dhënat teknike:

 • Materialet: Pambuk organik, poliestër dhe gomë natyrale
 • Mosha: +0 muajsh

Ka stok

+
 • Set - Dhurata ime e parë

  7,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set - Dhurata ime e parë

   7,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 10 – Dhj 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sophie La Girafe

   Gjinia

   Uniseks

   Mosha

   +0 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories