Kalendari festave të Krishtlindjes

Marka

2,805 L

Brand:  Melissa & Doug

Kalendari festave të Krishtlindjes | Shtoni disa gëzime pushimesh festive dhe padyshim leximi i poezisë së festave pranë pemës është e sigurt se do të kthehet në një traditë të çmuar të familjes. Seti përfshin 24 zbukurime unike magnetike plus një yll të ndritshëm për ditën e Krishtlindjes.

Të  gjitha këto përshtaten mjeshtërisht në kutinë e bashkangjitur në bazën e pemës. Fëmijët mund të zgjedhin një dizajn të preferuar për të vendosur në pemë çdo ditë, duke ndjekur skicat e numëruara për të mbushur pemën deri në Krishtlindje. Ata gjithashtu do të duan të ndryshojnë, lëvizin dhe rregullojnë pjesët për të rregulluar shumë herë pemën e tyre!

 

Ka stok

+
 • Kalendari festave të Krishtlindjes

  2,805 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kalendari festave të Krishtlindjes

   2,805 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories