Cozy Nest Confetti Blue

Marka

15,300 L

Brand:  
Done by Deer

Cozy Nest Confetti Blue, në formë veze imiton ndjenjën e të qenit në barkun e nënës dhe i jep foshnjës tuaj një ndjenjë mbrojtjeje, ngrohtësie dhe përkëdhelje. Kudo ku jeni, në shtëpi apo në udhëtim, me familjen apo me grup miqsh, Cozy Nest Confetti krijon mundësinë që vogëlushët tuaj të ndihen rehat dhe e bëjnë gjumin ose kohën e lojës shumë më të lehtë. Dizajni plot stil dhe kombinimi unik i materialeve cilësore bën që vogëlushët tuaj të përjetojnë një ndjejnë të butë ngrohtësie dhe rehatie.  Ndërsa sipërfaqja e përbërë nga 100% pambuk organik i jep më tej një ndjenjë të butë përkëdhelëse ndërsa shijon gjumin.

Çfarë e bën të vyer:

 • I jep foshnjës tuaj një ndjenjë mbrojtjeje, ngrohtësie dhe përkëdhelje
 • Bërë nga materiale cilësore dhe jo të dëmshme për vogëlushët
 • E lehtë për ta mbajtur gjatë udhëtimeve
 • Dizaj ergonomike
 • Ofron siguri dhe ndjesi butësie

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 93 x 50 x 12 cm
 • Madhësia e brendshme: 70 x 27 cm
 • Larje 40 ° C për mbulesën
 • Proces tharjeje natyrale
 • Mbulesa: 100% pambuk organik
 • Dysheku: 100% shkumë lëkure poliuretani
 • Mbushja: 100% fibra poliester.

S’ka stok

 • Cozy Nest Confetti Blue

  15,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Cozy Nest Confetti Blue

   15,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Done by Deer

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories