Çuça Bibs 4 copë 0-6 muaj

Marka

2,600 L

Brand:  
Bibs

Falë këtij seti të sjellë nga Bibs zgjedhja e çuçit ideal është akoma më e lehtë. Seti vjen me lloje të ndryshme të thithkave, duke filluar nga forma  e rrumbullakët ajo simetrike dhe me materiale lateks e silikon. Vogëlushët do të kenë në dispozicion një larmishmëri opsionesh për të zgjedhur të preferuarin e tyre. Madhësitë dhe dizajni janë perfekt për t’i ofruar atyre rehati maksimale. Plotësojnë të gjitha standartet europiane dhe janë të çertifikuara EN1400 + A2.

Karakteristikat:

 • Paketim prej 4 çuçash me forma  dhe materiale të ndryshme
 • Bërë me lateks dhe silikon
 • Pa BPA, PVC dhe ftalate
 • Janë plotësisht të rekomandueshëm për foshnjet e sapolindura
 • Plotësojnë të gjitha çertifikimet dhe standartet europiane EN1400 + A2

Të dhënat teknike:

 • Madhësia: Nr. 1
 • Mosha: +0 muajsh
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Çuça Bibs 4 copë 0-6 muaj

  2,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çuça Bibs 4 copë 0-6 muaj

   2,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bibs

   Mosha

   +0 muajsh

   Ngjyrë

   Baby Blue, Blush, Ivory, Sage

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories