Çuç silikoni me pellush

Marka

2,100 L

Brand:  Minikoioi

Përveç pamjes së këndshme, shoku i gjumit MinikOiOi ka edhe një sërë avantazhesh të tjera të shkëlqyera. Para së gjithash, ju nuk do ta humbni kaq shpejt çuçin e bebes. Për shkak të pellushit përkëdhelës të ngjitur me të, çuçi nuk mund të rrokulliset kurrë larg dhe për shkak të madhësisë së saj, ajo nuk bie në vrima të vogla dhe muk çahet shpejt. Shumica e fëmijëve mësojnë shpejt se si të kapin lodrën përkëdhelëse dhe ta vendosin biberonin përsëri në gojë duke ju kursyer kërkimet nëpër shtëpi ose zgjimin për t’i dhënë fëmijëve çuçin. Për shumë fëmijë, çuçi por edhe përqafimi i qetëson ata. Me këtë çuç përkëdhelës i keni të dyja në një produkt. Në këtë mënyrë fëmija juaj ka gjithmonë pranë lodrën e tij të preferuar.

Karakteristikat:

 • Çuç silikoni për të shoqëruar vogëlushët tuaj si gjatë ditës ashtu edhe natën
 • Çuçi shoqërohet me një pellush të adhurueshëm shumë të butë
 • E çertifikuar sipas standardeve europiane

Të dhënat teknike:

 • Mosha e rekomanduar: +0 muajsh
 • pa BPA, PVC, latex dhe plastifikues dhe e miratuar për standardet e BE-së.
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Çuç silikoni me pellush

  2,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çuç silikoni me pellush

   2,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Minikoioi

   Sleep Buddy

   Brown Bear, Heavenly Bunny, Pink Bunny, Elephant Bunny

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories