Çuça Bibs Boheme 2 copë / 6-18 muaj

Marka

1,300 L

Brand:  
Bibs

Çuçi BIBS është në treg për më shumë se 40 vjet dhe jo më kot është akoma ndër më të dashurit nga mamat dhe bebat. Thithka me formë origjinale të rrumbullakët është një nga të preferuarit e bebeve falë ngjashmërisë me formën e gjirit të nënës. Rekomandohet gjithashtu nga mamitë për të nxitur ushqyerjen me gji.

Karakteristikat:

 • Paketim me 2 çuça
 • Të realizuara me gomë natyrale
 • I rekomanduar nga mamitë për të mbështetur ushqyerjen natyrale me gji
 • Pa BPA, PVC dhe ftalate
 • Projektuar dhe prodhuar në Danimarkë
 • Përmbush standartin europian  EN 1400+A2

Të dhënat teknike:

 • Madhësia Nr. 2 (+6 muajsh)
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Çuça Bibs Boheme 2 copë / 6-18 muaj

  1,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çuça Bibs Boheme 2 copë / 6-18 muaj

   1,300 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bibs

   Mosha

   +6 muajsh

   Masa

   2

   Ngjyrë

   Ivory/Sage, Vanila/Peach, Vanilla/ Dark Oak, Vanilla/Blush, Woodchuck/Blush

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories