Cybex Platinum Lite Cot Deep Black

Marka

21,100 L

Brand:  
Cybex

Lite Cot është një shtojcë e lehtë, fleksibël për karrocat e gjeneratës së re Priam, e-Priam dhe Mios. Mund të përdoret që nga lindja dhe është lehtësisht e instalueshme në njësinë e sediljes. Ofron ngrohtësi dhe komoditet  për vogëlushët gjatë daljeve në dimër, falë një mburoje të integruar. Gjithashtu ofron butësi maksimale, falë materialeve cilësorë, që janë të ajsrosshëm dhe nuk lejojnë mbinxehjen. Por, jo vetëm kaq, për të porsalindurit dhe deri në 6 muajsh mund të përdoret edhe për fjetje të vogëlushëve. Dysheku është me material 100% pambuk dhe ofron ultra rehati dhe mbrojtje të gjithanshme.

Karakteristika:

 • Lite Cot është një shtojcë e lehtë, fleksibël për karrocat e gjeneratës së re Priam, e-Priam dhe Mios
 • Ofron ngrohtësi dhe komoditet
 • Ofron butësi maksimale dhe nuk lejon mbinxehjen
 • Bashkëngjitet me lehtësi dhe shpejt
 • Për të porsalindurit dhe deri në 6 muajsh mund të përdoret edhe për fjetje të vogëlushëve.
 • Dysheku është me material 100% pambuk dhe ofron mbrojtje të gjithanshme

Të dhënat teknike:

 • Mosha: Deri në 4 vjeç
 • Pesha: 0.9 kg
 • Materiali: 100% pambuk
 • Pesha mbajtëse: Deri në 9 kg

 

S’ka stok

 • Cybex Platinum Lite Cot Deep Black

  21,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Cybex Platinum Lite Cot Deep Black

   21,100 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Ngjyrë

   Deep Black

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories