Cybex Seat Pack Priam Sepia Black

Marka

29,400 L

Brand:  
Cybex

Cybex Seat Pack Priam Sepia Black është ulëse ultra e rehatshme  e cila do të adhurohet padiskutim nga vogëlushët tuaj. Kjo ulëse është e përshtatshme që nga lindja deri në rreth kur fëmija arrin një peshë prej 17 kg. Vogëlushët tuaj do të jenë komod, të qetë dhe plotësisht të mbështjellë, e cila do tu ofrojë rehati dhe siguri maksimale.  Seat Pack është funksional, duke ju lejuar ta palosni dhe hapni pa ju marr kohë, thjeshtë dhe pa mundim. Mburoja, me një zgjatje ekstra të madhe, do të mbrojë vogëlushët tuaj nga rrezet e diellit.

 • Ky Seat Pack do të adhurohet nga vogëlushët tuaj
 • Është e përshtatshme që nga lindja deri në rreth kur fëmija arrin një peshë prej 17 kg
 • Ofron komoditet, rehati dhe siguri maksimale
 • Hapet dhe mbyllet thjeshtë dhe pa mundim
 • Ka edhe mburojë XXL për mbrojtje nga rrezet e diellit
 • Pëlhurë me cilësi më të lartë
 • Përmasat: 47.2 x 12.4 x 56.4 cm
 • Pesha mbajtëse: Deri në 17 kg

Ka stok

+
 • Cybex Seat Pack Priam Sepia Black

  29,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Cybex Seat Pack Priam Sepia Black

   29,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 47.2 × 12.4 × 56.4 cm
   Marka

   Cybex

   Classic collection

   Sepia Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories