Ulëse Priam 3 – Simply Flowers Pink

Marka

57,800 L

Brand:  
Cybex

Mos u kënaqni duke shtyrë të njëjtën karrocë çdo ditë, ndryshojeni atë që t’i përshtatet humorit tuaj me paketat tona të sediljeve CYBEX Priam/e-Priam. Sapo fëmija juaj të mund të ulet drejt, ne rekomandojmë përdorimin ulëses Priam. Një xhep i përshtatshëm pas mbështetëses ju lejon të ruani sendet tuaja me vlerë ndërsa një mbulesë dielli e zgjatshme me mbrojtje UPF 50+ dhe një dritare rrjete e ajrosshme e mbajnë fëmijën tuaj të freskët në ditët e nxehta të verës. Së bashku me parzmoren e butë të mbushur dhe veshjen e sediljes, fëmija juaj mund të udhëtojë në rehati të plotë teksa ju udhëtoni me stil.

(*Ju lutemi vini re: Shasia Priam duhet të blihet veçmas.)

Karakteristikat:

 • Dizajn unik
 • Përkulet dhe paloset me një dorë
 • Ndenjëse e kthyeshme me pamje nga prindi ose rruga
 • Tendë dielli XXL me mbrojtje SPF 50 +
 • Mbështetëse këmbësh e rregullueshme
 • Mbulesa e sediljes është e realizuar me pëlhurë të ajrosshme për të ruajtur temperaturën e trupit në nivele të shëndetshme
 • Pozicion i shtrirë ergonomik
 • Funksion i karriges së lartë në përputhje të përkryer me lartësinë standarde të tryezave për të rritur
 • Veshje me mbushje për rehati maksimale
 • Lidhëse sigurie me një tërheqje, ju ndihmojnë të lidhni fëmijën tuaj në karrocë për disa sekonda, vetëm me njërën dorë.

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 47.2 x 12.4 x 56.4 cm
 • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg

Ka stok

 • Ulëse Priam 3 - Simply Flowers Pink

  57,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ulëse Priam 3 - Simply Flowers Pink

   57,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 47.2 × 12.4 × 56.4 cm
   Marka

   Cybex

   Fashion collection

   Simply Flowers Pink

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories