Thes Gjumi

Marka

8,000 L

Brand:  
Aden+Anais

Kjo nuk është si ҫdo ҫantë tjetër gjumi, pasi është me katër shtresa dhe më e ngrohtë se ҫdo produkt tjetër që keni parë. Është ideale për ta mbajtur fëmijën ngrohtë gjatë netëve të ftohta. Ka një print shumë të bukur me lule roze dhe një dizanj tepër elegant dhe të zgjuar, me një zinxhir që mundëson hapjen në fund të këmbëve për të krijuar më lehtësi në ndërrimin e fëmijës gjatë gjumit. Vishet sipër rrobave të gjumit të fëmijëve, duke hequr nevojën e batanijeve që mund të shkelmohen gjatë gjumit. Ky produkt është rezistent dhe madje bëhët akoma më i butë pas ҫdo larje.

Karakteristikat:

 • Super i butë, ndihmon në rregullimin e temperaturës së trupit të fëmijës, duke e mbajtur të sigurt dhe duke e ndihmuar që të flej qetësisht
 • Trashësia: 1.0 tog – ideale për vjeshtë dhe dimër (për dhoma midis 21 dhe 24 gradë Celsius)
 • Masa: Small, e përshtatshme për fëmijët 58 – 71 cm; 4 – 8 kg
 • Lahet në lavatriҫe
 • E disponueshme edhe në masa dhe dizajne të tjera.

S’ka stok

 • Thes Gjumi

  8,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Thes Gjumi

   8,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories