Thes Gjumi

Marka

6,800 L

Brand:  
Aden+Anais

Ҫanta e gjumit me printime puplash, është një nga ҫantat e gjumit më të mira, që e mban fëmijën tuaj rehat dhe ngrohtë.  I vogli juaj e ka të pamundur heqjen e batanijes me këmbë, pasi ajo vishet mbi pizhamet dhe zinxhiri që hapet në pjesën fundore e bën më të lehtë ndrimin e fëmijës gjatë gjumit. Përbërja prej pëlhure 100 % pambuku, e bën super të butë dhe qëndron e tillë pas ҫdo larje në lavatriҫe.

Karakteristikat:

 • Super e butë si mëndafshi, ndihmon në rregullimin e temperaturës së trupit të fëmijës, duke e mbajtur të sigurt dhe duke e ndihmuar që të flej qetësisht
 • Trashësia: 1.0 tog – ideale për vjeshtë dhe dimër (për dhoma midis 21 dhe 24 gradë Celsius)
 • Masa: Extra Large, e përshtatshme për fëmijët 84 – 94cm, 12 – 16kg
 • Lahet në lavatriҫe
 • E disponueshme në disa masa dhe në dizajne të tjera.

S’ka stok

 • Thes Gjumi

  6,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Thes Gjumi

   6,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Aden+Anais

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories